YASAL UYARI...
Yerel dijital yayınların illegal yollarla izlenmesine yönelik yazışmalar forum kuralları gereği yasaktır.Bu tip yazışmalar uyarılmaksızın silinecektir.

|| seyirTURK'ü hangi platformda kullanmak istiyorsanız ilgili simgeye tıklayarak konuya ulaşabilirsiniz... ||

seyirTURK Enigma2 seyirTURK Android seyirTURK iOs seyirTURK Plex seyirTURK XBMC seyirTURK Samsung Smart seyirTURK LG Smart via MKVOD seyirTURK Pc seyirTURK WP8 Image Map

Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seyirTURK 2.20
02-01-2013, 05:36 PM (En son düzenleme: 02-01-2013 05:48 PM neco1959.)
RE: seyirTURK 2.20
Değrli ustam,
dediklerini aynen uyguladım...ancak sonuç OLUMSUZ.
Not: seyirTURK O.E.1.6 yı chaza aktardığımda EKLENTİ de çıkan Yazı (uyarı):
"Bazı eklentiler kullanılabilir değil:
Extensions/seyirTURK ([Erno 89] Function not implemented)
Extensions/seyirTURK ([Erno 89] Function not implemented)" devam etmektedir.Saygılarımla...

Acaba daha önce kurmuş olduğum bazı eklentiler etkiliyor olabilir mi? Örneğin VLC Player ve MyTube gibi.
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
02-01-2013, 05:48 PM
neco dostum kullandığınız image in versiyonu ve tam adını verirmisiniz hatta varsa linkini alayım. bende aynı versiyonu yükleyip denemek isterim.
Bende dm 500 hd var ama onada vardır sanırım.
Kolay gelsin

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
02-01-2013, 06:05 PM (En son düzenleme: 02-01-2013 06:28 PM Tengildet.)
Ben D-Smart modül kullandığım için TeamRED in 10.12.2011 tarihli Version 1.5 ini kullanıyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Daha önceleri deneme maksatlı olarak cihazıma aktarmış olduğum nStreamVOD ve türevlerinde hiçbir sorunla karşılaşmamıştım.Ancak sizin forumu sürekli olarak takipteydim ve bir VOD yayınlamanızı bekliyordum.Çünkü birçok değerli ustamın sizin forumda olduğunun bilincindeydim.
02-01-2013, 08:04 PM
yazıları biraz daha buyutme imkanı varmi?geri çekilince okumakdan film seçmekde zorlanır olduk.

çalişmlarınızda başarılar
02-01-2013, 08:18 PM
Slm gezgin emlak,
baska bir skin/arayuz denedinizmi ?
Belki onlarda yazilar buyuktur

Saygilar,,
 Teşekkür eden: gezginemlak
02-01-2013, 08:59 PM
(02-01-2013 06:05 PM)neco1959 demiş ki: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Ben D-Smart modül kullandığım için TeamRED in 10.12.2011 tarihli Version 1.5 ini kullanıyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Daha önceleri deneme maksatlı olarak cihazıma aktarmış olduğum nStreamVOD ve türevlerinde hiçbir sorunla karşılaşmamıştım.Ancak sizin forumu sürekli olarak takipteydim ve bir VOD yayınlamanızı bekliyordum.Çünkü birçok değerli ustamın sizin forumda olduğunun bilincindeydim.

neco dostum malesef kullandığım cihaza uygun imaj yok verdiğin sitede.
ne yapabilirim bilemiyorum.

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
02-01-2013, 09:37 PM
arkadaşlar araya yılbaşı girdi yorum yapamadık ama plugin kurup kullnmaya başladım çok güzel olmuş hepinizin emeğine sağlık.yanlız bizim galatasaray skininde alex36 dostumuzun bir komplosu olabilirmi malesef renk seçimleri yüzünden yazılar pek okunmuyorSmile.skinler çok hoş teşekkürler avansis usta.yazı boyutu birazdaha büyük bir skin yapılabilirse benim gibi göz bozukluğu olanlara yardımı dokunabilir.tekrar bu plugini bizlerle paylaşan seyirtürk deki bütün ustalara selam ve saygılarımı sunarım.

Arsız Güçlü Olunca, Haklı Suçlu Olur!
BİR İŞİ BİLEN YAPAR..AZ BİLEN AKIL VERİR..BİLMEYEN ELEŞTİRİR..YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
 Teşekkür eden: AVANS!S , ReDNe78 , Alex36
02-01-2013, 09:46 PM (En son düzenleme: 02-01-2013 09:47 PM memorist.)
(02-01-2013 04:41 PM)Tengildet demiş ki: You are not allowed to view links. Register or Login to view.neco dostum
bu 755 değerini kim çıkardı bilmem ama bizim eklenti için 755 yapmayın Smile görünmez oluyor eklenti.
seyirTURK ü cihazdan silin ve restart yapın.
sonra imaja uygun seyirTURK u cihaza atın nasılsa oyle kalsın 755 yapmayın hiçbir dosyanın değerini değiştirmeyin.
sonra tekrar restart yapın çalşacaktır.
Kolay gelsin

Not verdiğiniz bilgilerden kullandığınız imajın OE1.6 olduğu görünüyor.

usta büyük bir ayrıntı bu linuxlarda yapılan çok küçük bir hata saatlerce uğraştırır biz kendimizi 755 için otomatiğe bağlamıştık dur demeliydiniz orjinal değeri ise 700
sevgiler..
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
02-01-2013, 10:29 PM
(02-01-2013 08:18 PM)Alex36 demiş ki: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Slm gezgin emlak,
baska bir skin/arayuz denedinizmi ?
Belki onlarda yazilar buyuktur

Saygilar,,

uygun bir skin/arayuz bulmak lazım.tşk cevap için.

çalişmalarınızda başarılar
02-01-2013, 10:47 PM
selam arkadaşlar neco arkadaşımızın yaşadıgı sorunun aynısını bende yaşıyorum giga blue hd se var bendede daha önceki seyir2 oldugu zamanlarda sorunsuzca yükleyip kullanıyordum yazılanları okuduktan sonra yükleme yaptım onun için hiç bir degişiklik yapmadım ama aynı sorunu yaşadım gigablue cihazlar için genel bi sorun her halde umarım ilerdki verilecek versiyonlarda bu sorunlar düzelir çok severek kullanıyordum bu plugini saygılar
 Teşekkür eden: Alex36
Yeni Cevap 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter MySpace Linkedin Technorati Digg Delicious

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

İletişim | TURK PORTAL | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Arşiv | RSS Beslemesi